Společnost NEREZ CIDLINA s.r.o. působí na tuzemském i zahraničním trhu od roku 2004. Naší specializací je zakázková výroba nerezových strojů a zařízení pro potravinářský, farmaceutický a chemický průmysl. Naše výrobky a služby provádíme na základě jednání s našimi klienty, aby zařízení byla vyrobena zákazníkům na míru – „na klíč.“


Kompletní zařízení malých pivovarů

Jedná se o náš stežejní produkt, který dodáváme do celého světa, Českou Republikou počínaje, přes Švédsko, Rusko, Venezuelu, Koreou a Vietnamem konče. Našim zákazníkům nabízíme kompletní péči – instalaci na místě, uvedení do provozu, jalovou várku, služby sládka, záruční i pozáruční servis, dodání náhradních dílů, zajištění surovin, atd. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně, s ohledem na příjemnou obsluhu a snadný servis; tak, aby zařízení splňovalo potřeby a požadavky zákazníka. Aby v interiéru vyniklo a bylo nejen strojem, ale i atraktivním designovým prvkem.

Minipivovary jsou určeny pro bary, kluby, restaurace a hotely – pro každého, kdo se chce odlišit a svým klientům nabídnout něco víc.

Výroba samotného zařízení může proběhnout podle dokumentace dodané zákazníkem, nebo vypracujeme vlastní výrobní dokumentaci a technologický projekt, po zjištění potřeb každého zákazníka. To obnáší např. prohlídku budoucích provozních prostor, nároků na zpracování, provedení a provoz technologie. V případě pivovarů to bývá požadovaný roční výstav a objem jedné várky.

Ačkoliv i my zavádíme automatizaci a robotizaci, zámečnické řemeslo bude vždy vyžadovat člověka. Každý výrobek je trochu odlišný, unikátní, a vyžaduje kreativní lidský přístup. Vše není vždy podle šablony, každý projekt tak i zákazník je trochu jiný, vyžadují mnoho drobných změn, přináší nové problémy, se kterými je třeba se vypořádat. A od toho tu jsme. Snažíme se vyhovět nárokům dnešní doby a udržet řemeslo živé. Protože řemeslo drží svět pohromadě.


Kontrola kvality

Tlakové nádoby jsou vyráběny dle platných norem a předpisů PED / ČSN pod kontrolou TÜV a dodávány s ES certifikátem.

Nerezová ocel je vysoce ušlechtilý materiál, který je ideální pro výrobu různých strojů a zařízení. Při výrobě používáme nerez například pro tlakové i netlakové duplikátorové nádoby a zásobníky, pro ohřev i chlazení ať už mléka či sýřeniny, sirupu nebo čokolády, a v neposlední řadě výrobu piva – varny, cylindrokónické tanky, CIP stanice či další součásti minipivovarů. Díky kvalitám, jimiž tento materiál oplývá, mají veškeré z něj vyráběné produkty vysokou životnost a spolehlivost.


Realizace na klíč

Za dobu naší činnosti za sebou máme stovky realizací dodávaných řešení na míru. Zde uvádíme pouze výčet některých z nich.
Prohlédnout soupis

Kontaktujte nás s jakýmkoliv dotazem

Naše společnost poskytla kvalitní výrobky a služby již mnoha našim zákazníkům – přidáte se k nim i vy?

Pokud plánujete vlastní projekt, který jste na našich stránkách nenašli a uvažujete provedení z nerezové oceli, kontaktujte nás, rádi s Vámi probereme Vaše potřeby a pokusíme se navrhnout řešení, které Vám bude vyhovovat.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů