O nás

Naše společnost NEREZ CIDLINA s.r.o. působí na tuzemském i zahraničním trhu od roku 2004. Zabýváme se zámečnickou výrobou, výrobou strojů a zařízení z nerezových materiálů pro potravinářský, farmaceutický a chemický průmysl.

Na základě jednání s našimi klienty připravujeme optimální technologické řešení, které zahrnuje technickou dokumentaci, technologii výroby a samotnou výrobu strojů a zařízení. Zakázky zpracováváme dle přání zákazníků na klíč nebo zajišťujeme odborný dozor při instalaci.

Naším stěžejním produktem je zakázková výroba „mini pivovarů,“ s jejichž návrhy a instalacemi máme bohaté zkušenosti. Mini pivovar vyrobíme přesně podle Vašich potřeb a požadavků tak, aby splňoval veškerá technická kriteria na kvalitu a spolehlivost. Kromě samotného mini pivovaru Vám zajistíme odborné školení obsluhy a pomůžeme s výběrem surovin od dodavatelů. Samozřejmostí je náš profesionální přístup při poskytování záručního i pozáručního servisu na námi dodávané zařízení.

Minipivovary jsou určeny pro pivní bary, kluby, restaurace a hotely, které se chtějí odlišit od běžné pivnice a chtějí klientům nabídnout něco navíc. Příjemné prostředí, technologický skvost a nezaměnitelná chuť nepasterizovaného piva s obsahem všech vitamínů, minerálů a bílkovin, které nelze odolat.


Nabídka našich služeb

zámečnická výroba

zakázková výroba z nerezu

výroba strojů a zařízení pro potravinářský, farmaceutický a chemický průmysl

služby pro minipivovary - návrhy, výroba a instalace

návrh optimálního technologického řešení

odborné školení obsluhy

záruční i pozáruční servis dodávaných zařízení