Zaměřujeme se především na kompletní dodávku zařízení malých pivovarů, při kterých dokážeme plně využít našich výrobních kapacit i letitých zkušeností. Většina našich zakázek je dodávána na klíč, od technologického projektu, dokumentace, po výrobu strojů a zařízení. Našim zákazníkům nabízíme kompletní péči – instalaci na místě, uvedení do provozu, jalovou várku, služby sládka, záruční i pozáruční servis, dodání náhradních dílů, zajištění surovin, atd.

Jedná se o náš stežejní produkt, který dodáváme do celého světa, Českou Republikou počínaje, přes Švédsko, Rusko, Venezuelu, Koreou a Vietnamem konče. Našim zákazníkům nabízíme kompletní péči – instalaci na místě, uvedení do provozu, jalovou várku, služby sládka, záruční i pozáruční servis, dodání náhradních dílů, zajištění surovin, atd. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně, s ohledem na příjemnou obsluhu a snadný servis; tak, aby zařízení splňovalo potřeby a požadavky zákazníka. Aby v interiéru vyniklo a bylo nejen strojem, ale i atraktivním designovým prvkem.

Minipivovary jsou určeny pro bary, kluby, restaurace a hotely – pro každého, kdo se chce odlišit a svým klientům nabídnout něco víc.

Výroba samotného zařízení může proběhnout podle dokumentace dodané zákazníkem, nebo vypracujeme vlastní výrobní dokumentaci a technologický projekt, po zjištění potřeb každého zákazníka. To obnáší např. prohlídku budoucích provozních prostor, nároků na zpracování, provedení a provoz technologie. V případě pivovarů to bývá požadovaný roční výstav a objem jedné várky.

Varny pro pivovary

Vyrábíme varny do velikosti 50 hl jedné várky. Varny jsou dle modernějších zvyklostí používány nejčastěji dvounádobové (plus vířivá káď), vyrobili jsme i pětinádobovou (5+1) automatickou varnu pro Zámecký pivovar Frýdlant. Dovolíme si tvrdit, že naše varny mají v České Republice velmi dobré jméno a jsou mezi sládky populární, díky pohodlnosti obsluhy – provedení ovládání a absenci kompromisů při výrobě.

Rádi pro Vás vyrobíme:

  • cylindro-kónické tanky
  • ležácké i přetlačné tanky
  • kvasné kádě a zásobníky vody
  • sanitační stanice mobilní i stacionární  ('CIP' z anglického 'clean-in-place')

Ačkoliv i my zavádíme automatizaci a robotizaci, zámečnické řemeslo bude vždy vyžadovat člověka. Každý výrobek je trochu odlišný, unikátní, a vyžaduje kreativní lidský přístup. Vše není vždy podle šablony, každý projekt tak i zákazník je trochu jiný, vyžadují mnoho drobných změn, přináší nové problémy, se kterými je třeba se vypořádat. A od toho tu jsme. Snažíme se vyhovět nárokům dnešní doby a udržet řemeslo živé.

Protože řemeslo drží svět pohromadě.

Kontaktujte nás s jakýmkoliv dotazem

Naše společnost poskytla kvalitní výrobky a služby již mnoha našim zákazníkům – přidáte se k nim i vy?

Pokud plánujete vlastní projekt, který jste na našich stránkách nenašli a uvažujete provedení z nerezové oceli, kontaktujte nás, rádi s Vámi probereme Vaše potřeby a pokusíme se navrhnout řešení, které Vám bude vyhovovat.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů